Užsakymo ir pristatymo sąlygos

Kilimėlių užsakymo pateikimas internetu.

Pradžios puslapyje pasirinkite reikiamą automobilio markę ir modelį.

Iš siūlomų pasirinktam automobiliui prekių išsirinkite dominančią.

Jei norite užsakyti tekstilinius kilimėlius, atsidariusiame lange pasirinkite dangą.

•  Kaina bus matoma pasirinkus prekę.

•  Jei reikalingas nepilnas komplektas (pvz. tik vairuotojo, tik keleivio arba tik galiniai kilimėliai), apie tai reikia parašyti pastaboje. Tada gavę jūsų užsakymą, kainą perskaičiuosime ir jūs gausite sąskaitą su perskaičiuota kaina. Po vieną kilimėlį gaminame tik tekstilinius kilimėlius. Guminiai kilimėliai parduodami tik komplektais.

Norėdami baigti užsakymą, spauskite „Užsakyti“.

Norėdami tęsti užsakymą (pvz. užsakyti daugiau prekių tam pačiam ar kitam automobiliui), spauskite „Dėti į krepšelį“ ir tęskite užsakymą.

Prekių pristatymo sąlygos.


Yra trys galimi prekių pristatymo būdai:
Nemokamas prekių atsiėmimas gamybos ceche Užugirio g.5, Užugirio k., Trakų raj. darbo dienomis nuo 10 iki 18 val., jums patogiu laiku.
Prekių pristatymas jūsų nurodytu adresu per kurjerių tarnybą. Tai papildomai kainuos 5,20 € Lietuvos teritorijoje, išskyrus Kuršių Neriją.
• Prekių pristatymas į Omniva paštomatą. Tai papildomai kainuos 3,90 €. Tačiau šis pristatymo būdas netinka užsakant bagažinių įdėklus, dėl didelių gabaritų.
 

Teisingai užpildykite visus reikiamus laukus užsakymo formoje.

Nurodytu el.paštu gausite „Užsakymo patvirtinimą“.

Jei pasirinksite, kad prekes pristatytume per siuntų tarnybą, nurodykite tikslų adresą su pašto kodu bei kitą reikiamą informaciją. Klaidingai pateikta informacija gali prailginti prekių pristatymo laiką.

Nemokėkite už prekes, kol negausite „Užsakymo patvirtinimo“ el.paštu.

Jei užsakomos prekės neturėsime sandėlyje ar dėl kokių kitų priežasčių negalėsime įvykdyti jūsų užsakymo, jus apie tai informuosime el.paštu arba telefonu.

Gavę „Užsakymo patvirtinimą“ su sąskaita išankstiniam apmokėjimui el.paštu, perveskite nurodytą sąskaitoje galutinę sumą. Mokėjimo paskirtyje užtenka nurodyti išankstinės sąskaitos numerį.

Jei manote, kad prekės ar kainos sąskaitoje nurodytos neteisingai, prašome susisiekti su mumis jums patogiu būdu (el.paštu ar telefonu) ir informuoti apie netikslumus. Su tuo susijusius klausimus būtina suderinti prieš atliekant mokėjimą.

Pranešimą apie atliktą mokėjimą pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą gauname iš banko, todėl pavedimo kopijos siųsti el.paštu nereikia.

Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus banko pranešimą apie atliktą mokėjimą.

Jei nurodote, kad prekes pristatytume per siuntų tarnybą, prekes išsiunčiame ne vėliau kaip per tris darbo dienas po banko pranešimo apie atliktą mokėjimą, nebent „Užsakymo patvirtinime“ buvo nurodyta kitaip.

Jei nurodote, kad prekes atsiimsite iš gamybos cecho patys, apie užsakymo įvykdymą pranešime telefonu ar el.paštu, ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po banko pranešimo apie atliktą mokėjimą, nebent „Užsakymo patvirtinime“ buvo nurodyta kitaip.

Apie užsakymo vykdymą galite pasidomėti telefonu ar el.paštu ("Kontaktai").

Pradinis | Akcijos | Didmenininkams | D.U.K. | Apie mus | Kontaktai
UAB Autointerjeras, Kauno g. 36 - 221, LT-03202 Vilnius,
tel.: +370-699-05615 , +370-699-26616 , gamyba@autointerjeras.lt
Pradinis Akcijos Didmenininkams D.U.K. Apie mus Kontaktai